Про нас

Education Center PortaOne – це спеціалізований навчальний центр для бажаючих отримати IT-спеціальність з нуля або систематизувати свої знання, якщо досвід в IT-сфері у вас вже є. Наші курси безкоштовні і не вимагають наявності профільної освіти чи досвіду роботи, а кращі випускники отримують пропозиції по роботі.

Щоб стати нашим студентом, потрібно пройти вступну співбесіду (ми приділяємо особливу увагу здатності мислити логічно), здати тест на знання англійської (нічого супер складного, але англійська вам знадобиться і під час навчання і точно стане в нагоді в майбутній роботі) і базовий IT-тест. Знань, які отримують наші студенти, достатньо, щоб почати роботу в якості інженера технічної підтримки, тестувальника і навіть розробника – залежить від уже наявного у вас багажу знань і досвіду, і звичайно, від бажання вчитися і розвиватися далі. Тривалість курсу – 7-8 місяців: 4-5 годин щотижневих занять (теорія і практика) і ще 10-15 годин в тиждень потрібно буде відводити на самостійну домашню роботу.

Заняття очні (якщо тільки немає карантинних обмежень), вони проходять у спеціально обладнаних лабораторіях ЧНГТУ і СумДУ. Можна поєднувати наші курси з навчанням або роботою: є денні та вечірні групи.

У Навчальному центрі PortaOne ви навчитеся:

  • основам адміністрування Linux
  • комп’ютерним мережам
  • системі керування БД MySQL
  • веб-серверу Apache
  • основам IP-телефонії
  • протоколам передачі даних та сигналізації
  • керуванню мережами передачі голосу
  • основам LTE мереж
  • основам VoIP-телефонии (на примере коммерческого продукта компании PortaOne.

Окрім базового навчального курсу для початківців в IT сфері, ми проводимо 3-місячну програму стажування Become a developer, за результатами якої кращі учасники отримають запрошення на позицію розробника – без співбесіди. Все вірно: вчимо так, що готові запрошувати в команду без додаткових тестів. Більш детальну інформацію про стажування шукайте тут.

Реєстрація на курси завжди відкрита! Ми заздалегідь повідомимо про точні дати початку відбіркових заходів. Слідкуйте за нашими сторінками в Facebook, Instagram та Telegram! Найближчий набір – початок осені 2021
Є питання?

Пишіть: все доступно розповімо, покажемо і обговоримо!
Увійти в IT – просто. Ми допоможемо!