Про нас

Education Center PortaOne – це спеціалізований навчальний центр для бажаючих отримати IT-спеціальність з нуля або систематизувати свої знання, якщо досвід в IT-сфері у вас вже є. Наші курси безкоштовні і не вимагають наявності профільної освіти чи досвіду роботи, а кращі випускники отримують пропозиції по роботі.

Щоб стати нашим студентом, потрібно пройти вступну співбесіду (ми приділяємо особливу увагу здатності мислити логічно), здати тест на знання англійської (нічого супер складного, але англійська вам знадобиться і під час навчання і точно стане в нагоді в майбутній роботі) і базовий IT-тест.

Знань, які отримують наші студенти, достатньо, щоб почати роботу в якості інженера технічної підтримки, тестувальника і навіть розробника – залежить від уже наявного у вас багажу знань і досвіду, і звичайно, від бажання вчитися і розвиватися далі.

Наші програми:

Linux & Network Administration – 4-5 місячний курс, допоможе засвоїти адміністрування Linux систем та комп’ютерних мереж з нуля. Кращі випускники отримують пропозицію приєднатися до команди PortaOne.

Become a Support Engineer – тримісячна програма стажування для тих, в кого є знання та практичний досвід роботи з Linux та комп’ютерними мережами. Стажировка в форматі офіційного працевлаштування, на півставки – тобто, ви зможете працювати за сумісництвом. 

Become a Developer – тримісячна програма стажування для студентів старших курсів/випускників профільних спеціальностей або  тим, в кого вже є досвід програмування. 

Чому ми?

  • Більше 10 років успішної навчальної роботи 
  • Сотні студентів, які завдяки нашим курсам отримали  IT-спеціальності. 
  • Більше ніж 50% наших випускників працевлаштувалися в IT-сфері. 
  • Незліченні #successstories і надихаючі приклади кар’єрного зростання

 

Наші контакти:

З будь-яких питань звертайтеся через наші соціальні мережі:
https://instagram.com/portaone.education
https://facebook.com/portaone.education
https://t.me/portaone_education
або пишіть на portaone.education@gmail.com


Є питання?

Пишіть: все доступно розповімо, покажемо і обговоримо!
Увійти в IT – просто. Ми допоможемо!