Become a Developer

Become a developer – щорічна тримісячна програма оплачуваного стажування, у рамках якої кращі випускники мають можливість вийти на постійну роботу в якості розробника без додаткових співбесід і тестів.

Для кого ця програма?

Для всіх, хто хотів би розвиватися в якості розробника програмного забезпечення і готовий для цього серйозно попрацювати. Необхідно мати хоча б мінімальний досвід розробки або міцні теоретичні знання (наприклад брати участь у програмі можуть студенти старших курсів профільних спеціальностей або випускники, у яких поки немає портфоліо). Якщо у вас великий практичний досвід, але ви хотіли б систематизувати і освіжити свої навички – вам теж сюди.

Чому ви навчитеся?

  • Досконально вивчите сучасні підходи до розробки програмного забезпечення (Agile-розробка, git, gerrit, Docker-контейнери та ін.);
  • Сформуєте і розвините навички, необхідні для успішної кар’єри в розробці;
  • Отримайте практичний досвід розробки в реальних (і максимально наближених до реальних) проектах під керівництвом досвідчених менторів.

Поки діють карантинні обмеження, стажування проходить дистанційно. Слiд орієнтуйтувася, що в день доведеться витрачати, мінімум, 4 години – в тому числі, в робочий час.

Залишити заявку

Наразі прийом заявок на стажування закінчився. Очікуйте оголошення про наступні набори!