Become a DeveloperBecome a Developer

програма оплачуваного стажування для junior-розробників

Про програму стажування

Офіційне оплачуване стажування

Потребує досвіду програмування

Триває 3 місяці,

онлайн-формат

Працевлаштування по завершенню

Become a Developer – тримісячна програма оплачуваного стажування, проходить в форматі офіційного працевлаштування на півставки – ви зможете поєднувати її з основною роботою чи навчанням. Будьте готові до тримісячного інтенсиву і серйозного відбору! Стажування проходить в remote-режимі. Будьте готові приділяти програмі не менше 4 годин на день – в тому числі, в робочий час (за Києвом).

Кращих випускників чекає запрошення на позицію розробника  – без додаткових співбесід і тестів.

Для кого ця програма?

Для всіх, хто хотів би розвиватися як розробник програмного забезпечення в продуктовій IT-компанії під керівництвом досвідченого ментора. Підійде, якщо ви студент старших курсів / випускник профільних спеціальностей або у вас вже є досвід програмування. Профільна IT-освіта при цьому не є обов’язковою. Відбір учасників відбуватиметься за результатами тестування, тестового завдання та технічного інтерв’ю.

Чому ви навчитеся?

  • 1) Досконально вивчите сучасні підходи до розробки програмного забезпечення;
  • 2) Сформуєте і розвините навички, необхідні для успішної кар’єри в розробці;
  • 3) Отримайте практичний досвід розробки в реальних (і максимально наближених до реальних) проектах під керівництвом досвідчених менторів.

Наголосимо, що це не навчання. Групі пропонується проект, який ви маєте виконати від початку і до кінця – requirement, solution design, decomposition, coding, testing, release. Це якщо коротенько 🙂 Все відбувається під керівництвом ментора, який щоденно аналізує ваші крокі і дає свої рекомендації.

В який саме проект будуть залучені учасники?

Наразі відповісти неможливо, адже проект підбирається з урахуванням знань, можливостей та інтересів учасників конкретного набору. Тобто якщо ви володієте Java, C#, C++, проект скоріш за все буде пов’язаний із мережевими технологіями, якщо ви знаєте “мови фронтенда” – це може бути веб-застосунок. Усі завдання реальні, цікаві та корисні, і в будь-якому разі стануть вагомим експірієнсом.

Для прикладу наведемо декілька минулорічних проектів: реалізація IM серверу, сервер тайм трекінгу, система відображення навантаження та планів відділу, система автоматичної перевірки налаштувань серверу IP телефонії.

Яка кількість учасників? Та взагалі які шанси потрапити у програму та працевлаштуватись в подальшому?

Ми не маємо жорстких рамок щодо кількості, розглядаємо необмежену кількість заяв. Як показує практика, в результаті стажування офер отримує приблизно 30%, іноді – 50%. Дуже багато залежить від вашої наполегливості і старанності. Важливо продемонструвати не лише знання, а саме прогрес, швидкість і якість професійного росту.

Прийом заяв на поточний сезон (зима 2023) вже закритий.

Ви можете залишити заявку у вішліст на наступний сезон, ми повідомимо, коли розпочнеться набір.

Подати заявку на програму BAD