Become a Developer

 

Become a Developer – тримісячна програма оплачуваного стажування, за підсумками якої успішні випускники отримають запрошення на позицію розробника. Проходить в форматі офіційного працевлаштування на півставки – ви зможете поєднувати її з основною роботою чи навчанням.

Для кого ця програма?

Для всіх, хто хотів би розвиватися як розробник програмного забезпечення в продуктовій IT-компанії під керівництвом досвідченого ментора. Підійде, якщо ви студент старших курсів / випускник профільних спеціальностей або у вас вже є досвід програмування.

Чому ви навчитеся?

  • Досконально вивчите сучасні підходи до розробки програмного забезпечення (Agile-розробка, git, gerrit, Docker-контейнери та ін.);
  • Сформуєте і розвините навички, необхідні для успішної кар’єри в розробці;
  • Отримайте практичний досвід розробки в реальних (і максимально наближених до реальних) проектах під керівництвом досвідчених менторів.

Стажування в дистанційному режимі, орієнтуйтеся, що в день доведеться витрачати від 4 годин – в тому числі, в робочий час.

Залишити заявку

Прийом заяв вже відкритий і триватиме до 30 січня 2022 р. включно. Співбесіди проходитимуть в форматі Zoom-інтерв’ю 1-3 лютого 2022р. Деталі будуть надіслані інформаційним листом 31 січня.

Старт програми – 8 лютого 2022р.