Реєстрація на програму BAD

Заявки по програмі приймали до 1 березня 2024. Саме до цієї дати потрібно було заповнити анкету, зараз до 10 березня включно – потрібно виконати умови першого етапу, аби отримати запрошення на співбесіду. Лист із усіма інструкціями мали отримати всі заявники після реєстрації.

Відбір кандидатів проходить у 4 етапи:

1) реєстрація (1 березня 2024 – останній день для подачі анкети),

2) онлайн-тестування (логіка, англійська  основи програмування) і тестове завдання – відкриті до 10 березня,

2) базове технічна співбесіда зі співробітниками Навчального центру. Запрошення на співбесіду в порядку черги отримують ті, хто успішно виконав умови першого етапу. Тож не баріться, кількість місць в програмі обмежена!

3) поглиблене технічне інтервью із ТОП-менеджерами відділу розробки.

Підсумуємо: анкета (=реєстрація) –> деталі в листі –> тестування  –> тестове завдання –> співбесіда зі співробітниками Навчального центру –> технічне інтервью з майбутнім ментором (керівником відділу розробки).

Старт програми 1 квітня 2024 року.

Заповнюючи цю анкету, Ви самостійно і добровільно приймаєте рішення, чи готові ви витратити час на проходження тестування і виконання тестового завдання з прийняттям того факту, що по результатам відбору наша команда не надає кожному учаснику розгорнутий фідбек з переліком недоліків і обгрунтуванням свого вибору щодо кандидатур.