Андрій Головко: “Для мене результат вартував тих зусиль”

Наш сьогоднішній співрозмовник – Андрій Головко – випускник Навчального центру PortaOne за програмою Become A Support Engineer

– Андрію, розкажи в двох словах про себе. З якою базою і з якої сфери діяльності ти прийшов в Education Center?

– Мабуть, я все ж таки відношусь до світчерів. Хоча освіта моя і технічна, а діяльність останніми роками була дещо пов’язана із ІТ – я займався інтернет-маркетингом. Потім почав цікавитися ІТ глибше і шукати роботу в цьому напрямку.

– Як оцінюєш свої знання ДО програми і ПІСЛЯ?

– До програми в мене були тільки поверхневі знання, бо linux-based ОС не були основними в моїх попередніх проектах. Роботу мереж взагалі довелось вивчати з нуля. Зараз я працюю в команді PortaOne в якості support engineer. Тому, як бачите, все можливо!

Але хочу зазначити, в реальності на опанування матеріалу я витрачав майже весь повний робочий день. Вкладатися в 4 години, напевно, можуть ті, хто має ширшу базу знань. Але для мене результат вартував тих зусиль. Після навчання по багатьом аспектам програми відчував себе більш впевнено. І зараз майже всі знання і навички, отримані в Навчальному центрі, використовую для вирішення реальних комерційних задач.

– Що найбільше запам’яталось із періоду навчання у PortaOne Education Center ?

– Я думаю, це mashup’и. Досить цікава форма навчання. А також ефективна профілактика стресових ситуацій 🙂 З приємного — можна було вдосталь поспілкуватися з іншими студентами при виконанні лабораторних робіт. Працював із Андрієм Хижняком і Максимом Погорельцем. В цілому ментори допомогали при вирішенні питань. Із побажань – диференційний підхід до кожного студента з урахуванням поточного рівня знань, але програма – є програма 🙂

– Що потрібно, аби успішно пройти стажування? І чи порадиш своїм друзям програми Навчального центру?

– Так, цілком можу порадити. Приходьте більш підготовленими на обрані напрями навчання. Зможете більше часу приділяти на вивчення саме продукту, а базові знання можна удосконалювати заздалегідь і самостійно. А ще зважайте на рівень англійської, він повинен бути досить непоганим.

Дякуємо Андрію за цікаву розмову. Чекаємо на ваші коментарі та запитання до наших студентів, відповіді на які спробуємо розкрити в наступних інтерв’ю.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!