Статистика набору на програму Become A Developer Winter 2023

Ділимося із вами статистикою набору на програму Become A Developer Winter 2023. Статистичні дані попередніх наборів завжди цікаві нашим учасникам, бо як-то кажуть дозволяють “прикинути” конкурс на 1 місце і свої шанси потрапити у програму.

Цього разу PortaOne Education Center отримав дуже багато заявок, ми навіть не розраховували на таку кількість бажаючих. Це був наш вже 22-й набір на програму, тому нам є з чим порівнювати:

– 397 кандидатів подали свої заявки на програму стажування. Дякуємо кожному за довіру і за вашу участь у відборі.

– 265 кандидатів виконали тестове завдання. 280 слотів на співбесіди були розписані між учасниками, 240 з них – прийшли на співбесіду.

– 20 фіналістів дійшли до останнього етапу, з них 10 – отримали запрошення приєднатися до програми Become A Developer в якості учасника. Вітаємо!

І ще декілька ремарок стосовно кампанії і відбору.

1. Ми вперше зіткнулися із ситуацією, коли всі слоти на співбесіди були заброньовані ще за тиждень до початку проведення співбесід. Довелось виділити додаткові слоти і залучити ще кількох співробітників на період проведення інтерв’ю, але врешті решт ніхто не залишився осторонь і при бажанні отримав можливість поспілкуватися із менторами.

2. Фінальний вибір був непростим. Чимало талановитих джуніор-девелоперів подали заявки на програму, але пріоритет був наданий тим кандидатам, які продемонстрували кращі або більш глибокі знання з певних тем, або, наприклад, мали більш ефективний алгоритм вирішення тестової задачі.

3. Програма Become A Developer – це не навчання, а стажування; воно оплачуване, і тому ми висуваємо певні вимоги до кандидатів. Зазначимо, що гарний девелопер, крім знання певної мови програмування, повинен вміти працювати з базами даних і мати хоча б базове уявлення про роботу мереж.

4. Ми не надаємо фідбек з приводу відбору. Ментори фізично не можуть дати рекомендації кожному кандидату з приводу подальшого розвитку і прокачки навиків.

5. Кожен із етапів (тестове, тестування, співбесіда) не є сам по собі вирішальним для проходження відбору. Ментори оцінювали кандидатів за сукупністю критеріїв, в тому числі звертають увагу на софт-скіли, мотивацію, історію навчання (в рамках наших програм).

6. З тими, хто не потрапив до програми, але продемонстрував гарні знання, ми будемо підтримувати зв’язок і спробуємо налагодити подальшу співпрацю, можливо в рамках інших програм.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!