Набір на стажування Become a Developer

Починаємо тиждень чудовою новиною. Ми відкриваємо 20-й, ювілейний набір на стажування Become a Developer!

Що це за програма
✅ Тримісячна програма стажування, за підсумками якої успішні випускники отримають запрошення на позицію розробника.
✅ Проходить в форматі офіційного працевлаштування на півставки – ви зможете поєднувати її з основною роботою чи навчанням.

Для кого вона❓
✅ Для всіх, хто хотів би розвиватися як розробник програмного забезпечення в продуктовій IT-компанії під керівництвом досвідченого ментора. Підійде, якщо ви студент старших курсів / випускник профільних спеціальностей або у вас вже є досвід програмування.

Що дає программа
Можливість досконально вивчити сучасні підходи до розробки програмного забезпечення (Agile-розробка, git, gerrit, Docker-контейнери та ін.);
Шанс сформувати і розвинути навички необхідні для успішної кар’єри в розробці;
Практичний досвід розробки в реальних (або максимально наближених до реальних) проектах під керівництвом досвідчених наставників.

Стажування в дистанційному режимі, орієнтуйтеся, що в день доведеться витрачати від 4 годин – в тому числі, в робочий час.

Щоб подати заявку, заповніть анкету тут.

Прийом заяв вже відкритий і триватиме до 30 січня включно (не відкладайте на останній момент!). Далі, 1-3 лютого – тестування і співбесіди в форматі Zoom-інтерв’ю. Старт програми – 8 лютого 2022р.
Вам прийде лінка на тестове завдання – робити його необов’язково, але воно значно збільшить ваші шанси на успішне проходження співбесіди.

Може, це і є шанс, якого ви чекали?
(Не забудьте поділитися інформацією – раптом серед ваших друзів і знайомих є ті, кому це важливо)

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!