Деталі участі у програмі Become a Developer

Відповідаємо на гарячі запитання щодо участі у програмі Become a Developer. Якщо маєте інші запитання щодо програми, велкам у коменти або дірект.

▶️ 1. В який саме проект будуть залучені учасники?

Наразі відповісти неможливо, адже проект підбирається з урахуванням знань, можливостей та інтересів учасників конкретного набору. Тобто якщо ви володієте Java, C#, C++, проект скоріш за все буде пов’язаний із мережевими технологіями, якщо ви знаєте “мови фронтенда” – це може бути веб-застосунок. Усі завдання реальні, цікаві та корисні, і в будь-якому разі стануть вагомим експірієнсом.

Для прикладу наведемо декілька минулорічних проектів: реалізація IM серверу, сервер тайм трекінгу, система відображення навантаження та планів відділу, система автоматичної перевірки налаштувань серверу IP телефонії.

▶️ 2. Як це виглядає в реальності?

Наголосимо, що це не навчання. Групі пропонується проект, який ви маєте виконати від початку і до кінця – requirement, solution design, decomposition, coding, testing, release. Це якщо коротенько 🙂 Все відбувається під керівництвом ментора, який щоденно аналізує ваші крокі і дає свої рекомендації.

▶️ 3. Формат стажування?

Це офіційне працевлаштування, щось на зразок випробувального терміну. В разі успішного закінчення програми, вам запропонують працевлаштування на постійній основі. Можлива дистанційна робота. Обладнання при необхідності предоставляємо.

▶️ 4. Яка кількість учасників? Та взагалі які шанси потрапити у програму та працевлаштуватись в подальшому?

Ми не маємо жорстких рамок щодо кількості, розглядаємо необмежену кількість заяв.

Як показує практика, в результаті стажування офер отримує приблизно 30%, іноді – 50%. Дуже багато залежить від вашої наполегливості і старанності. Важливо продемонструвати не лише знання, а саме прогрес, швидкість і якість професійного росту.

 

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!