FAQ. Який формат навчання на курсах?

Багатьох цікавить формат наших курсів і, найголовніше, час проведення, адже декотрим студентам потрібно поєднувати роботу із навчанням. Тому відповідаємо.

Наш Навчальний центр має два освітніх осередка – у м.Чернігові та м.Суми. І традиційно вже більше 10 років навчання проходило лише очно у спеціально обладнаних лабораторіях при Чернігівській Політехніці та СумДУ.

Адреси лекторіїв:
м.Чернігів – Чернігівська Політехніка, вул. Шевченка, 95, ауд. IV-73, викладач Андрій Хижняк
м.Суми – СумДУ, вул. Римського-Корсакова, 2, ауд. Ц220, викладач Роман Волков

Проте карантин додав нових обмежень, і зараз в залежності від епідеміологічної ситуації навчання може проходити як офлайн, так і онлайн через платформу Zoom. Тому заявки ми приймаємо з будь-якого куточку України!

Заняття проходять 2 рази на тиждень, зазвичай, у другій половині дня. Так склалось історично, адже зранку в наших аудиторіях проходять лекції ВУЗів, на території яких розташовані лабораторії.

В цьому навчальному сезоні є групи на 14-00, 16-00, 17-00, 19-00. Остаточно розклад узгоджується із групами і затверджується на першому організаційному занятті. Завжди є можливість відвідати пропущене заняття із іншою групою. Якщо говорити про поточний курс, в якому набрано 8 груп, виходить що одна тема в нас читається аж 8 разів!

Про домашні завдання поговоримо окремо, проте зауважимо, що виконувати їх можна в будь-який час, навіть вночі або вихідні, приділяючи загалом навчанню 10-15 годин на тиждень.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!