Google пасхалки

Щоб ви не занудьгували над статтями про техніки пошуку в Google, тримайте огляд гуглових “пасхалок” – жартома видуманих несподіванок. Ось лише невеликий список.

Ігри. Pacman, Tic-tac-toe (хрестики-нулики), Minesweeper (сапер), Snake (змійка) – ось далеко не повний список ігор, в які можна пограти прямо в інтерфейсі гугла: просто введіть потрібне слово в пошуковий рядок. Не дякуйте!

Дихальні вправи. Іноді корисно зробити перерву і просто подихати – особливо допомагає при стресі. Введіть в пошук: breathing exercise. Дихайте спокійно.

Цікавеньке. Стало нудно? Поговоріть з гуглом. Просто введіть в рядок пошуку Fun Facts – і перебирайте цікавинки. Не намагайтеся думати, чому Google показує саме ці факти саме вам (спойлер: ми не знаємо! ).

Підкинь монетку. Потрібно прийняти рішення, а монетки під рукою немає? Google підкине її за вас. Чарівне слово: coin flip.

Мы все уронили, Наташ. Реально все (с). Просто введіть в пошуковий рядок askew – і дивіться, що буде.

Навколо своєї осі. Введіть в пошук: do a barrel roll. Круто?

Friends. Введіть в пошуковий рядок ім’я будь-якого з героїв культового серіалу і зверніть увагу на символ, який з’явиться у видачі. Наприклад, за запитом Ross Friends в правій частині екрану з’являється диван. Натисніть на нього. І ще раз. І ще.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!