Основна група VS резервна група

За результатами вступного тестування і співбесіди наші студенти починають навчання у складі або однієї із основних онлайн-груп (в поточному наборі основних груп маємо 8), або єдиної резервної групи.

Чим відрізняються ці формати?

Студент основної групи отримує:
– доступ до нашої системи дистанційного навчання,
– усі матеріали по темам (відео, презентації, покрокові інструкції), з якими потрібно ознайомитися ДО початку занять. Про наш flipped-room підхід можна почитати за цим посиланням.
– заняття з викладачем два рази на тиждень у складі однієї із груп,
– практичні завдання в умовах, максимально наближених до реальних і під керівництвом досвідчених наставників.
– перевірку домашніх завдань,
– підтримку у телеграм-чаті від двох викладачів та двох асистентів.

Студенти резерву мають:
– той самий доступ до нашої навчальної платформи,
– аналогічні матеріали по темам, АЛЕ проходять їх самостійно у зручний час згідно графіку основних груп (по кожній темі є окрема відео-лекція, невеличкі PDF-презентації, список літератури і корисних посилань), а також самостійно виконують всі домашні і практичні завдання.
– домашні завдання перевіряються автоматично, однаково у всіх груп,
– і також мають підтримку в окремому телеграм-чаті від двох викладачів та двох асистентів.

Тобто, як бачите, різниця полягає лише у відсутності онлайн занять за розкладом. Проте кожної п’ятниці студенти резерву мають можливість підключитися до Zoom-у і отримати відповідь на питання. Фактично доступ до викладачів зберігається, але не у форматі навчання, а у форматі “запитання-відповідь”.

А далі – при звільненні місця в основній групи і за бажанням студента, “резервісти” можуть бути переведені до основної групи. Місця в основних групах час від часу з’являються з різних причин – неспівпадання графіку, нова робота, сімейні справи тощо. А дехто і офер отримує в перші місяці навчання. Буває і таке 🙂

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!