Рекомендуємо: легендарний курс CS50

Плануєте зануритись у основи комп’ютерних наук, але не знаєте з чого почати? Зверніть увагу на легендарний курс CS50 від Гарвардського університету.Плануєте зануритись у основи комп’ютерних наук, але не знаєте з чого почати? Зверніть увагу на легендарний курс CS50 від Гарвардського університету.

Він вважається найкращим в світі курсом з основ інформатики і програмування. Деякі ВУЗи взагалі відмовились від власних базових дисциплін на користь використання курсу CS50 в своєму навчальному процесі!

В своїх відеолекціях професор Девід Малан настільки цікаво і доступно розповідає про алгоритми і бінарну математику, що слухачі із захопленням дивляться курс як улюблений серіал.

Курс повністю безкоштовний, триває 11 тижнів і вже декілька років доступний українською мовою.

Ми рекомендуємо цей курс усім, хто вирішив стати айтішником: як старшокласникам, які бачать своє майбутнє в IT-галузі, так і непрофільним спеціалістам, які бажають змінити своє життя і почати нову кар’єру.

CS50 – це можливість отримати нові знання і полегшити собі старт в IT-галузі. Майбутнім студентам нашого Навчального центру ми наполегливо радимо CS50, адже хоча ми й вчимо з нуля, наш курс Linux&Network Administration значно легше дається, тим, хто вже познайомився із базовими концепціями технологій, інформатики та навчився алгоритмічно мислити.

Курс розрахований на повних новачків, проте і слухачі із невеликим стартовим досвідом знайдуть для себе корисні матеріали. А ті, хто добре володіє англійською, можуть отримати безкоштовний сертифікат від Гарвардського(!) університету. Для цього потрібно пройти курс-оригінал. Welcome to Harvard!

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!