Сергій Боголей

Поки ви розмірковуєте, яку з трьох наших програм обрати (подробиці є в попередніх постах і на нашому сайті – посилання в шапці профілю), ми продовжуємо розповідати про наших випускників, які вже успішно пройшли випробувальний термін в PortaOne. Сьогоднішній наш герой – Сергій Боголей, інженер технічної підтримки.

❓ Сергію, що для тебе виявилося новим і несподіваним в роботі?
✅ Нове для мене – робота з тікетами. Раніше я був “системним адміністратором-енікейщиком”, і найболючішим питанням для мене була постановка задач та їх облік: ставили завдання усно, фіксувалися вони десь “на колінці”. Система таск менеджменту в PortaOne – це новий для мене підхід і дуже ефективний. Ще приємний бонус – обговорення задач з колегами (в тому числі, регулярні відеоконференції), спілкування, підтримка. Тут щиро цікавляться тобою, твоїм прогресом – в тому числі, особистим, а не тільки як просувається вирішення завдання. На колишніх місцях роботи такого ставлення або не було, або був чисто формальний підхід: “Як ти там? Все ОК? Ну ок”.

❓ Які знання / навички, отримані протягом навчання, зараз в нагоді тобі найчастіше?
✅ Все потрохи. Головне, що у мене є розуміння, який інструмент необхідний в тому чи іншому випадку, і що потрібно знайти, щоб наблизитись до вирішення задачі. Плюс, я ще під час навчання звертав увагу, що не завжди чітко формулюю свої думки: в роботі це заважає. Зараз я над цим активно працюю.

❓ Твої поради / рекомендації, як успішно пройти випробувальний термін.
✅ Не потрібно працювати тільки заради галочки. Важливо завжди розуміти, що конкретно зміниться, і як це вплине на рішення задачі в цілому. Намагатися бути уважним до деталей. Взагалі, я прийшов до висновку, що не потрібно боятися ставити додаткові питання: якщо зараз для цього конкретного випадку ці питання можуть здаватися надмірними, в майбутньому ця інформація буде дуже корисною.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!