Статистика набору “осінь 2022”

Вступна кампанія “осінь 2022″офіційно завершена. На минулому тижні вирішили організаційні питання (розбивка по групам і налаштування оточення), а з цього понеділка, 14 листопада, почали навчання!

Невеличка статистика по вступній кампанії наведена на слайді. Можливо, комусь буде цікаво.

А ми ще раз наголосимо на тому, що потрапити до нас на навчання без відповідної технічної освіти можливо, і підкріпимо свою думку цифрами. Серед тих, хто був зарахований на курс цього разу, 47% мають айтішний бекграунд (освіту у сфері компютерних наук або програмної інженерії), 18% мають іншу технічно-інженерну освіту, а решта 35% – здобували знання у гуманітарних ВНЗ.

Також додамо, що на зарахування вплинули результати тестів, особливо англійської мови. Так, безпосередньо навчання не вимагає знання англійської, але при високій конкуренції рівень англійської мови в ІТ-сфері має вагоме значення. І ба більше – при великій кількості бажаючих потрапити на навчання в конкретну групу розподілення місць буде проводитись також з урахуванням результатів тестування.

І наостанок. Географія курсів невпинно зростає. Українці – велика сила у світі. В цьому наборі ми отримали багато заявок від українців, які зараз знаходяться за кордоном – Колумбія, Швеція, Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Грузія, США, Англія, Німеччина, Канада, Фінляндія.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!