Знайомтеся: Віктор Сердюк – Junior Support Engineer

Сьогодні продовжуємо цикл публікацій про випускників нашого Навчального центру, які за підсумками навчання отримали оффер, і вже встигли пройти випробувальний термін у PortaOne.

Сьогоднішній наш герой – Віктор Сердюк, який днями відзначив перші півроку на посаді Junior Support Engineer.

❓Твої очікування від робочих обов’язків збіглися з реальністю?

▶️ Загалом так – але були й несподіванки. Наприклад, виявилося, що інженерам підтримки, окрім технічного вирішення проблем, доводиться досить багато спілкуватися з клієнтами безпосередньо: розповідати їм, що ми зробили чи збираємося зробити, радити, як уникнути таких проблем у майбутньому, відповідати на всілякі питання.

Ще одна несподіванка – безкоштовні заняття з англійської: допомагають підтримувати та розвивати рівень володіння мовою, яка необхідна для спілкування практично з усіма клієнтами.

❓ А які знання/навички, здобуті в Навчальному центрі, зараз у нагоді тобі найчастіше?

▶️ Все, що відноситься до пошуку інформації в системі: як точніше grep-нути логи або правильно написати SQL запит. У траблшутинг без вміння знаходити інформацію нікуди!

❓А які висновки зробив ти за підсумками випробувального терміну? Що порадиш хлопцям, у яких це тільки попереду?

▶️ По-перше, прислухатися до порад своїх наставників, не боятися питати щось у своїх колег. Адже завжди краще спитати, ніж не спитати – і потім зробити помилку. І ще дуже важливо розвивати так звані “soft skills” (наприклад у процесі того ж спілкування з клієнтами та колегами). Я переконався, що в роботі інженера підтримки вони такі ж важливі, як і “hard skills”!

Інші історії успіху шукайте за тегом #portaone_education_success_story.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!