Що таке вступне тестування?

Рубрика #portaone_education_FAQ в ефірі. Сьогодні детальніше поговоримо про тести, які потрібно пройти для зарахування на курс.

Це питання турбує багатьох і часто є причиною нерішучості щодо подання заявки, мовляв, складно, відсутні знання з комп’ютерних наук тощо. Тому розповідаємо…

Тестування складається з трьох обов’язкових частин та однієї додаткової.

Перший тест визначає базовий технічний рівень та рівень володіння ПК.

Другий – визначає здатність послідовно та логічно мислити, швидкість запам’ятовування та обробки нової інформації, уважність к деталям. Це і математичні задачі, і завдання на логіку, і на абстрактне мислення.

Третій тест – тест на знання англійської мови. В попередніх дописах ми вже не раз писали про те, що англійська є обов’язковою для тих, хто хоче реалізувати себе в IT-галузі.

Додатковий тест – це як завдання із зірочкою. Можливо, ви не дооцінюєте власні сили і вам більше підійде інша наша програма, наприклад, стажування Become a Support Engineer.

Спойлери – то не є гуд, АЛЕ! Щоб не було страшно, наведемо один приклад із минулорічних тестів.

Зазначимо, що встановлено мінімальний прохідний бал для кожного тесту. Але жоден із зарахованих тестів сам по собі не є вирішальним для прийняття рішення щодо зарахування на курс. Багато залежить від вашого бажання і мотивації. Тому окрім тестування є і другий етап – співбесіда. А про неї – вже наступного разу.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!