– Стажування безкоштовне?
Ба більше, стажування оплачуване. Тобто стажер отримує офіційну оплату в цей період, а саме стажування проходить в форматі офіційного працевлаштування на півставки.
– Стажування дистанційне?
Так, формат віддалений.
– Який проект буде на стажуванні?
На етапі вступної кампанії відповісти на це питання неможливо, адже проект підбирається з урахуванням знань, можливостей та інтересів учасників конкретного набору. Тобто лише після формування команд учасників буде обраний проект в залежності від скілів учасників. Проект може бути cуто навчальним або внутрішнім (створюватись по запитам інших відділів). Це може бути проєкт, пов’язаний із мережевими технологіями, або, якщо ви знаєте “мови фронтенда”, веб-застосунок.
– Чи є у вас проекти на Java?
Проектів на Java і .NET у нас не передбачається. Рівно як і проектів під Android- та iOS-девайси.
Ми дійсно готуємо проект під конкретну групу, але це буде проект під UNIX-системи на одній із наступних мов – Perl, Python, Typescript, С/С++. Не Java.
– Які вимоги до кандидатів?
Якщо коротко – то це знання мов і алгоритмів програмування, баз даних, і розуміння роботи комп’ютерних мереж. Якщо детальніше – то Сергій Долгополов, один із менторів програми, підготував розширену інформацію – https://education.portaone.com/ideal-bad-candidate/
– Які критерії відбору і етапи вступної кампанії?
Це тестування (логіка, англійська, тест з програмування) + тестове завдання. Оцінюється запропоноване рішення (сам алгоритм пошуку відповіді), відсутність логічних помилок, чистота коду і сама вірна відповідь на задачу.
Далі на учасників чекає перша співбесіда із ментором Навчального центру. Мета зустрічі – перевірити базові знання по темам (основи програмування, Linux, мережі, бази даних) + перевірити відповідність заявлених в резюме навичок + обговорити ваше тестове завдання.
Ті, хто проходить першу співбесіду, потрапляють на співбесіду вже безпосередньо із ментором програми. Тут вас чекає більш поглиблене технічне інтерв’ю з програмування.
– Скільки учасників в команді?
Орієнтовно 2-3 учасники в кожній команді. Нам важливо побачити стажерів в дії – ментор, окрім іншого, оцінює і комунікацію стажерів в команді.
– В які години буде проходити стажування?
Стажування вимагає 4 години на день в робочі часи. Але безпосередньо для кожної команди ці часи узгоджуються із учасниками команди. Наприклад, це буде з 9-00 до 13-00, або з 10-00 до 14-00 тощо.
– Хто отримує офер після стажування?
Ті, хто успішно його прошли. Як показує практика, в результаті стажування офер отримує приблизно 30%, іноді – 50%. Дуже багато залежить від вашої наполегливості і старанності. Важливо продемонструвати не лише знання, а саме прогрес, швидкість і якість професійного росту.
– Які шанси потрапити у програму?
Ми не можемо прогнозувати кількість заявників в кожному із сезонів, але орієнтовно ми щоразу отримуємо понад 1000 заяв, на стажування – запрошуємо
7-10 осіб.
– Де можна почитати відгуки про програму Become A Developer?
На нашому порталі за тегом BAD зібрані відгуки минулорічних учасників програми.