Become a Support Engineer

Become a Support Engineer – тримісячна програма оплачуваного стажування,  кращих випускників чекає запрошення на позицію інженера технічної підтримки – без додаткових співбесід і тестів. Проходить в форматі офіційного працевлаштування на півставки – ви зможете поєднувати його з основною роботою чи навчанням.

Для кого ця програма?

Це програма для тих, хто хоче отримати реальний досвід роботи з клієнтськими запитами.
Ви переконаєтеся, що техпідтримка в продуктовій IT-компанії – це не call-центр, а колектив інженерів, які знаходять рішення для складних клієнтських завдань.

Відбір учасників відбуватиметься за результатами тестування та співбесіди.
Нам не так важливо, чи є у вас профільна IT-освіта. Перевага буде надаватись кандидатам, у яких є знання і практичний досвід роботи з Linux і комп’ютерними мережами. Будьте готові до тримісячного інтенсиву і серйозного відбору!

Що дає програма?

  • Актуальні знання з Linux, мереж, реляційних СУБД, веб-серверів;
  • Основи траблшутінга, необхідні для успішної кар’єри в технічній підтримці.
  • Реальні практичні навички – ви будете вирішувати завдання клієнтів під керівництвом досвідчених наставників. Мінімум нудної теорії, максимум практики та цікавих кейсів!

Як проходить навчання?

Стажування – в remote-режимі, так що подавати заявку може будь-який житель України. Будьте готові приділяти програмі не менше 4 годин на день – в тому числі, в робочий час.

Як подати заявку?

Навчання в програмі вже розпочалося, а наступний набір почнеться взимку. Залиште контактні дані, і ми зв’яжемося з Вами перед початком навчання.