Дмитро Дзигуненко – інтерв’ю з випускником

Дмитро Дзигуненко отримав пропозицію приєднатися до команди PortaOne у якості junior support engineer ще під час навчання.

▶️ Наскільки твої очікування від роботи збіглися з реальністю?

Про мої майбутні обов’язки мені розповіли ще під час співбесіди – тож особливих несподіванок не було. Щоправда, я очікував більшого контакту з клієнтами – як було на моїй попередній роботі, де я був єдиним remote IT- інженером для 15+ клієнтів. Пам’ятаючи про попередній досвід, я чекав від клієнтів апдейтів, буквально, щогодини – а практика показала, що відповідей можна чекати тижнями 😂. Хоча, заради справедливості, були й такі, хто відповідав дуже оперативно.

Взагалі, найбільше коректив до моїх уявлень про роботу вніс дистанційний режим. Починати свій шлях на віддалі від старших колег і керівника, як на мене, непросто. Перекинутися словами і швидко щось вирішити, як це можливо в офісі, на дистанції не вийде: чат-сесії відволікають сильніше і затягують на довше. З досвідом, звичайно, стало простіше: тепер мої питання набагато конструктивніші, ніж були раніше!

▶️ Які знання/навички, отримані в Навчальному центрі, зараз у нагоді тобі найчастіше?

Та всі так чи інакше: це, до речі, велика рідкість, що в роботі використовуєш реально все, чому вчили. Зараз, коли перейшов у позмінну роботу, я найчастіше використовую навички роботи з файлами та каталогами. А в денну зміну без знань із курсу з SIP – взагалі ніяк.

▶️ Що порадиш, щоб успішно пройти випробувальний термін?

Бути уважним. Відповідально поставитися до онбордингу – і вивчити всі доступні навчальні курси по продукту та сервісам компанії, якщо вони є (у нас є!). Ну і нічого не боятися:-)

 

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!