Новий набір!  Стажування по програмі BAS

Новий набір! На липень є декілька вільних місць на оплачуване стажування по програмі Become a Support Engineer. Приймаємо заявки бажаючих.

Вимоги до кандидатів наступні:

a) базові знання і практичний досвід роботи з Linux і комп’ютерними мережами (профільна IT-освіта при цьому не є обов’язковою),
б) знання англійської мови на рівні А2+ і вище,
в) українське громадянство і фізична локація за межами України.

Відбір учасників відбуватиметься в два етапи:

1) анкета + тести + виконання тестового завдання,
2) співбесіда в форматі Zoom-інтерв’ю з тими, хто успішно пройшов перший етап.

З огляду на те, що всі учасники приходять до нас на стажування із різним бекграундом навіть по Linux-у, перший місяць проходить у форматі навчання (цей період не оплачується), аби привести знання всіх trainee до єдиного знаменника. Далі на вас чекає оплачуваний тримісячний інтенсив в форматі офіційного працевлаштування на півставки. Ви будете вирішувати завдання клієнтів під керівництвом досвідчених наставників. Мінімум нудної теорії, максимум практики та цікавих кейсів! Будьте готові приділяти програмі не менше 4 годин на день – в тому числі, в робочий час.

За підсумками стажування випускникам буде запропонована позиція інженера технічної підтримки.

❗️ Стажування проходить у remote-режимі.  Почитати детальніше про стажування (строки, програму, умови і відгуки) і залишити заявку можна тут – https://education.portaone.com/become-a-support-engineer/.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!