Що потрібно мати/знати студенту перед початком навчання?

В продовження рубрики #portaone_education_FAQ даємо відповідь на два важливі запитання, які нам задать майбутні студенти в період вступної кампанії.

Для проходження будь-якої з наших освітніх програм потрібно мати:

1) ПК/ноутбук, на якому можна запускати віртуальні машини, в нашому випадку – на базі VirtualBox. Якихось дуже специфічних вимог до ПК немає, але бажано, аби ваша система була з 64-розрядною архітектурою. Але навіть якщо це не так, зверніться до нас – допоможемо!

2) стабільний інтернет,

3) відеокамеру, динаміки та мікрофон. Їх наявність – це обов’язкова умова навчання, під час занять відеокамера повинна бути ввімкнена, а мікрофон і динаміки – працювати.

4) встановлену програму Zoom. Деталі першого мітингу разом із відповідями на організаційні запитання будуть надіслані орієнтовно за тиждень до початку занять.

Останні два пункти актуальні лише на період “карантинного” онлайн-навчання та для дистанційних груп. Для офлайн-навчання маємо дві спеціально обладнані лабораторії при Чернігівській Політехніці та СумДУ. Детальніше тут.

Що стосується другої частини запитання. Взагалі-то, наші курси Linux&Network Administration розраховані на усіх бажаючих, і ми вчимо з нуля. Проте логічно, що нові знання легше даються, тим, хто вже познайомився із базовими концепціями технологій та інформатики.

Тому щоб полегшити собі старт в IT-галузі, ми наполегливо радимо прослухати/прочитати будь-який вступний курс з основ інформатики, наприклад, CS50 (детальніше можна почитати в цьому дописі). При бажанні – напишіть нам в дірект або на пошту, ми надамо список рекомендованої літератури та посилання на відео-матеріали, з якими варто ознайомитися до початку занять.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!