Unix і Linux. Керівництво системного адміністратора

“Unix і Linux. Керівництво системного адміністратора” – це класичний навчальний посібник і довідник, на якому виросло багато поколінь лінукс-адмінів (зараз вийшло вже п’яте видання).

Книга для широкого кола читачів: хто вперше знайомиться зі світом Linux-адміністрування, і тих, хто хоче поглибити та систематизувати знання. Нехай вас не бентежить розмір цього талмуда (більше 1000 сторінок!): читати все, від початку до кінця, сенсу немає. Книга поділена на невеликі роздiли, кожна з яких – досить детальний розбір конкретної теми. Хоч далеко не на всі питання книга може дати вичерпні відповіді (це й очікувано, виходячи з кількості розглядуваних тем), але це дійсно гарний посібник, щоб отримати уявлення про ту чи іншу тему і конкретних утилітах, а також, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі в пошуку потрібної інформації.

Можна придбати на amazon.com і читати англійською (ще й практика!), або в українських магазинах (є навіть на Rozetka) російською мовою. Будьте уважні: у російськомовних видань два томи.

Поділитися:FacebookTwitter
Приєднуйся до дискусії!